Villa Stawros

W Villi Stawros możesz spędzić niepowtarzalne wakacje. Nasz obiekt zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy willowej, niedaleko głównego deptaku pieszego. Oferujemy komfortowe pokoje oraz apartamenty rodzinne z ciekawą aranżacją i funkcjonalnym wyposażeniem. Na terenie obiektu znajduje się sprzęt do grillowania oraz prywatny bezpłatny parking. Łeba przyciąga licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Malownicze plaże, atrakcyjne zachody słońca, kolorowe uliczki z domkami rybackimi oraz wdzięczny rynek to duże atuty naszej Łeby. To miasteczko, w którym możesz wypocząć i oderwać się od codzienności. 

 

W tym roku 2022 oddajemy do użytku nowy budynek. 

Stawiając na ekologię założyliśmy pompę ciepła, fotowoltaikę oraz energooszczędne urządzenia. Każdy pokój jest klimatyzowany urządzony w nowoczesnej stylizacji harmonizującej z naturą. 

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dobrego samopoczucia i komfortu naszym gościom obiekt jest monitorowany. Na terenie obiektu znajduje się ogólnodostępna kuchnia oraz zadaszone miejsce do grillowania. Zapraszamy również do naszej tradycyjnej Smażalni Ryb Stawros a dla gości Villi Stawros II mamy 10 % zniżki.

 

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking własny
W cenie
Klimatyzacja
W cenie
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja